náš tým
NATALJA
BAGDASARJAN
Fly joga
Joga pro začátečníky
Dnes vím, že tím, jací jsme, vytváříme svůj osobní život. Já jsem nezačala praktikovat jógu záměrně. Před dvanácti lety jsem se dostala do určitého období svého života, kdy jsem nevěděla, kam dál. Tenkrát jsem ještě nevěděla, že potřebuji najít sebe sama, spíš jsem utíkala od tísnivé reality. A měla jsem štěstí, potkala jsem dobré učitele a seznámila se se zajímavými lidmi, kteří mě fascinovali odlišným pohledem na život. S pomocí jógy se ke mně postupně vracela rovnováha v životě, i dobrá fyzická kondice, která je pro psychický balanc také důležitá. Zase jsem měla slunce kolem i uvnitř, měla jsem více energie, kterou jsem se učila používat konstruktivně. Dnes žijeme v "božství vzorců", vzorců chování, jednání, dokonce i vzorců pohybu. Kvůli józe vím, že projevení citlivosti, vnímavosti, otevřenosti k lidem, to je ten správný vzorec. Jóga mě naučila, že nesmím nikoho hodnotit, posuzovat, zda je dobrý nebo špatný, všichni jsme totiž odlišní.
Mám ráda, že u jógy se mohu věnovat i fyzickému tělu, i jeho jemnohmotné soustavě. Za ty roky, co se věnuji józe, jsem se hodně změnila. A cítím, že mám dost síly pomoci se změnit ostatním lidem.
Proto jsem v roce 2016 absolvovala rekvalifikační kurz instruktorů jógy, v roce 2017 absolvovala školení Aerojógy pro lektory ve škole Domu jógy a také školení Jóga ve vzduchu v Moskvě.

V roce 2019 jsem otevřela malé studio jógy v pražských Dejvicích a nazvala ho LETSTUDIO. Bylo založeno s cílem poskytnout milovníkům jógy místo k odpočinku, relaxaci a uvolnění. Místo, kde si můžete protáhnout tělo, zklidnit svoji mysl a odejít domů zpět s nově načerpanou energií.

Těším se, až se společně potkáme, například na lekcích fly jógy, které v LETSTUDIO vedu.

Natalia


Petra
Vrtišková
Jóga v sítích

Power jóga

Kurz instruktorky power jógy jsem si udělala již během studia psychologie na vysoké škole v roce 2008. Jenže při pozdějším nástupu do ozbrojených složek byl mezi vojáky zájem o jógu jen tehdy, když si při ní dali „pořádně do těla". To formovalo i mou první představu o cvičení a józe, která měla být velmi náročná, aby na ni lidé vůbec přišli.

Následně se mi ale v osobním životě stalo několik úrazů, což mě nasměrovalo klidnějším směrem. Hlouběji jsem se ponořila do historie jógy, její filozofie a začala se vzdělávat ve stylech jako jóga pro zdravá záda, hatha jóga a jóga ve vzduchu.

Covid mi pak umožnil dokončit tuto cestu. Během stavu nouze jsem měla čas plně prozkoumat jógu v její komplexnosti, věnovat se natáčení lektorských videí a zlepšovat dále své schopnosti. To vše bych vám nově chtěla předat i živě.

To vše bych vám chtěla předat na lekcích jin-jang jógy, kde se snažíme rozvinout sílu a ohebnost a fly jógy (můžete se setkat i s dalšími názvy jako je jóga ve vzduchu, jóga trapeze či aerial jóga).


Lana
Tar

Stretching v sítích

Fitness Jóga v sítích

Sportu a cvičení se věnuji od malička. S jógou jsem se seznámila v roce 2014, a praktikovala spíš jako kompenzaci k workoutu. Po čase však začala pociťovat pozitivní vliv nejen na fyzické tělo, ale i na to psychické. Pak jsem pochopila, že jóga není sport, ale životní styl, který vyrovnává a uzdravuje jak naše tělo, tak i naši mysl. Proto jsem nastoupila do kurzů instructora jógy v Thajsku. A to úplně změnilo můj postoj k životu. Jóga pomáhá mi pochopit své vlastní tělo a učí mě jeho naslouchání, a pomáhá plně přijmout přítomnost takovou, jaká je. "Jóga není klíčem ke štěstí. Jóga nám dokáže pomoct nalézt tento klíč, který je ukrytý hluboko v každém z nás."
"Vnímám jógu jako cestu plnou pokory, čistoty a lásky. Pojďme vše zmíněné šířit, sdílet a prožít společně."'
Petra
Hubálková
Power Joga
Mnoho let jsem pracovala na vysokých pozicích velkých společností, byla orientovaná na výkon a neustály posun vpřed. S jógou jsem začala vlastně náhodou jako s doplňkovým cvičením k běhu, plavání a horskému kolu, stíhala jsem ji vždy ráno před prací. Brzy se stala mou vášní číslo jedna, nejen že jsem krásně protáhla a posílila tělo, ale postupně jsem začala vnímat své celkové zklidnění, které se začalo promítat do mého soukromého i pracovního života. Díky józe se lépe soustředím, získala jsem odstup při řešení náročných životních situací, pomocí dechu a dalších relaxačních technik umím „zkrotit" svůj stres, zlepšila se mi kvalita spánku.

Instruktorský kurz Power jógy jsem původně absolvovala za účelem prohloubení své praxe. Kurz mě ale nadchl natolik, že jsem se rozhodla tento směr jógy předávat dál. Mé lekce jsou zaměřené na protažení a posílení celého těla. Velký důraz kladu na propojení pohybu s dechem. Také jsem absolvovala instruktorský kurz Jóga Nidry (Jógy spánku), různé meditační & mindfulness kurzy a tyto techniky do svých lekcí či workshopů ráda zařazuji.

Těším se na Vás na mé lekci

Adéla
Peiskerová
Hatha jóga
Na koncept jógy jsem poprvé narazila, když jsem závodně hrála lakros. Z ustavičného běhání mě bolela záda a absence protahování měla nežádoucí vliv na mou flexibilitu. Postupem času jsem si jógu ve všech formách a provedeních neskutečně oblíbila a touha po hloubějším porozumění mě přivedla až na kurz instruktora.


Dříve jsem často bývala vystresovaná- škola, sport, práce a další volnočasové aktivity mi nechávali málo času na reflexi a sebepochopení. Jóga z nějakého důvodu zvládá propojit všechny rušící se elementy a vytvořit z nich nepopsatelný pocit smyslnosti. Ve svých lekcích ráda nechávám každého najít si to, co potřebuje, co je pro jeho tělo intuitivně nejlepší. Od dýchacích technik, přes asány, až po závěrečnou relaxaci, je to cesta každého individuálně, nicméně budu vděčná, když vám v tomto procesu budu moct podat pomocnou ruku.

Andrea
Moudrá
Dynamická vinyasa
Andrea vede lekce od roku 2018, kdy získala certifikát instruktora jógy (200h) v Domě jógy v Praze a dále se vzdělává na jógových workshopech a seminářích a samostudiem (Lenka Oravcová, Dalibor Štědroňský, Zuzana Kingrová, Václav Krejčík, Barbora Hu atd.). Také absolvovala semináře Reiky a Relational Mindfulness Training (RMT).
Radka
Macháčková
Aero jóga pro děti
Aero jóga
S jógou jsem se před lety seznámila jen čirou náhodou, díky lásce k úplně jiné pohybové aktivitě. Netrvalo dlouho a já si uvědomila, že jóga, ve svých různých podobách, je pro mě to pravé. Pohyb jako takový je celkově nedílnou součástí mého života, jsem zkrátka ten typ člověka, který nevydrží chvilku v klidu. A to je právě i jeden z důvodů, proč se ve světě jógy cítím tak dobře. Díky ní se učím větší trpělivosti a vyrovnanosti. Kromě jógy se věnuji také závěsné akrobacii a právě tyto zkušenosti využívám především i při svých lekcích Aero jógy.

Snažím se aby mé lekce byly hlavně o lidském přístupu a porozumění, a to jak z mé strany, tak i mezi klienty samotnými.Mým cílem je zachování přátelské a pozitivní atmosféry, žádné porovnávání, žádné posuzování …

Jako instruktorka působím od roku 2015. V průběhu uplynulých let jsem absolvovala několik učitelskýchkurzů a školení a patřím také mezi certifikované instruktory mezinárodní organizace Yoga AllianceProfessionals. :)Eliška
Vrabcová
Aero jóga pro děti
Aero jóga
Létací jóga odemkla mé srdce k pravidelnému pohybu a stala se mou velkou láskou na celý život. Nejčastěji mě najdete v pozicích hlavou dolů, protože během nich dochází k
blahodárné dekompresi páteře. Jógu pojímám jako prostor k naladění se na sebe sama prostřednictvím dechového cvičení, a proto ode mne často uslyšíte: "dýchejte do břicha, dýchejte do beder, dýchejte do hrudníku". Budu se těšit, že se potkáme v síti i mimo ni.
Diana
Laurichová

Fly Jóga
S jógou se znám již desítky let. Dlouhá léta jsem si ji užívala jen na straně spokojeného cvičence. Potřeba změny nastala až po prvním setkání s FLY jógou. Po první odcvičené hodině jsem z ní byla tak nadšená, že do týdne visela síť i u nás doma v obýváku, kde je doposud. Sestavy z běžných hodin mi velice rychle přestaly stačit a tak následovaly kurzy Aero Jógy, FLY Jógy a certifikační proces pro instruktory jógy. FLY jógu mám ráda především pro její variabilitu a to že v lidech podporuje přirozenou hravost. Na mých hodinách si můžete zacvičit i pozice, o kterých jste doposud ani neslyšeli. Klíště, netopýra, Tarzana, opici a spoustu dalších zábavných pozic, při kterých se rozhodně nebudete nudit. FLY jógu pro začátečníky vedu v klidném tempu a vždy učím nejdříve jednodušší cviky s kratší výdrží a každý cvičí s ohledem ke svým potřebám a schopnostem. Složitější pozice začínám učit až po té co klienti zvládnou ty jednodušší a když už jsou na práci se sítí zvyklí. Každou lekci začínám zklidněním a nácvikem jógového dechu a končím uvolňující relaxací.
Martina
Pultarova
Vinyasa joga
Sport se stal součástí mého života ve čtyřech letech, když jsem začala hrát tenis. Po letech závodního hraní jsem přešla na atletiku a nějakou dobu jsem tancovala hip hop. Ze své vášňě pro pohyb čerpám i během svých lekcí jogy. Jogu jsem poprvé zkusila v 6 letech, trvalo však dalších patnáct let než jsem si k ní našla cestu a zamilovala si ji. Na joze mě baví, že se při ní tělo posílí a současně protáhne, mysl zklidní a nová energie se vlije do žil. Můj nejoblíbenější druh jogy je vinyasa. Když jsem si udělala 200 hodinový RYT trenérský kurz vinyasy jogy vedený kanadskou lektorkou Erikou Blitz, splnila jsem si tím jeden ze svých snů. V mých hodinách se snažím pomáhat, aby každý postoupil o krůček k svým vlastním snům, skrz posílení těla a mysli. Nejdůležitější je ale prožitek z hodiny samotný, protože jak Patanjali říká: "Yoga is now.".